Szeptember 6-12.

Jövő vasárnap templomunkban sem tartunk szentmisét délelőtt, hanem csak este lesz lehetőségünk a közös ünneplésre, hogy délelőtt mindenki, aki teheti, a pápai liturgián tudjon részt venni! A 3 fő eseményre a részletek a hirdetőtáblán megtalálható!

A Békásmegyeri Keresztény Nemzeti Kör estet tart 2021. szeptember 11-én szombaton este 7 órakor. Meghívott előadó: Archimédesz Szidiropulosz Előadásának címe: Tisza István és Trianon. Trianoni kiskáté
Helyszín: a Békásmegyeri Szent József plébánia nagyterme. Az előadás után kötetlen beszélgetés és agapé lesz, mindenkit szeretettel várunk.

Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra: Az Olajág Keresztény Művészeti Társaság és a Boldog Salamon Kör szervezésében szeptember 3-án, pénteken 18 órakor kortárs képző- és iparművészeti kiállítás nyílt a Szent József Házban EUCHARISZTIA címmel. A kiállítás megtekinthető szeptember 12-ig, hétköznapokon 14 és 18 óra között.

Szeptember 11-én, 15 órakor egyházi kórustalálkozó lesz templomunkban a Krottendorf egyesület szervezésében.

Várjuk olyanok jelentkezését, akik a kerti szentmisék előkészületeiben segítséget tudnak nyújtani. Ők, a már most segítő csapat valamelyik tagját keressék meg a mise után a Szent József Házban!

A sekrestyében kapható Szent Teréz Anya elmélkedéseiből készült imakönyv  500 Ft-ért. Ennek bevételét karitatív célokra használják fel, amint látható, a templomunk kerítése is ebből a forrásból szépült meg. Andrási Zoltán és Bartek Dániel tanár urak, szeretetből festették le. Isten áldja meg Őket!