Szeptember 16-22.

Sok szeretettel várjuk hittan órára a gyermekeket, fiatalokat és felnőtteket! Minden korosztály számára kínálunk csoportot, az időpontok a plakátokon olvashatók. (Valamint az Állandó programok oldalon)

Ebben a tanévben is lesz TAKI!
Aki még nem ismeri: Minden vasárnap délelőtti szentmise után rejtvényeket osztunk, melyet a következő hétre vissza kell hozni, s a megfejtők közül hárman nyereményben részesülnek.

Szeptember 18-án (szerda) reggel igeliturgia lesz, amely kivételesen 1⁄4 8-kor kezdődik.

Szeptember 21-én, szombaton 14 órától Békásmegyeri Nemzetiségi Nap lesz a Szent József Házban, annak udvarán és az Iskola utcában a
Krottendorf Német Hagyományőrző Egyesület és a Boldog Salamon Kör szervezésében. A színpadi programokon túl, vásárosok, ugrálóvár, kovácsműhely, egészségügyi szűrések, a Gézengúz Alapítvány és az Ezüsthegyi Könyvtár programjai várnak mindannyiunkat!

Szeptember 22-én, vasárnap, az esti misét követően 18.45-kor Egyházzenei ritkaságok címmel az Óbudai Kamarakórus ad koncertet
templomunkban. Vezényel: Erdős Ákos karnagy. Közreműködik: Király Judit (szoprán) és Király Miklós (orgona). A belépés ingyenes, mindenkit szeretettel vár a Boldog Salamon Kör.

A képviselő-testület tagjait kérem, hogy jelentkezzenek a sekrestyében, s adják meg nevüket, elérhetőségüket, illetve hívom majd őket szeretettel ülésezni a plébániára szeptember 26-án 19 órára.

Miserend: (megtekinthető a Miserend oldalon is)
H., K., SZ.: reggel 1⁄2 8, előtte gyóntatás;
CS., P., SZO.: este 6 órakor;
V.: reggel 1⁄2 10, előtte gyóntatás, illetve este 6 óra

(Amennyiben valamelyik hétköznapon igeliturgiát tartunk, előre jelezzük!)

A bátai zarándoklatra várjuk még a jelentkezőket!