Október 1-7.

A jövő héten minden nap szentmise lesz a szokott időben.

Október 7-én szombaton, Női lelkinapot tartunk.

Ismét indulnak a gyerekkórusos próbák a templomunkban: október 8. vasárnaptól a 9-es misék után rövid kóruspróbákat tartunk azokkal az óvodás, vagy iskoláskorú gyerekekkel, akik énekhangjukkal szívesen vennének részt szentmisén zenei szolgálatban. Jelentkezni lehet a gitáros zenekarnál, vagy Halmos Szilvinél.

Az elmúlt 20 év legnagyobb rendezvényére készül a Boldog Salamon Kör, a Kincső Néptáncegyüttes és az Óbor – kör. Szüreti felvonulásra és estig tartó mulatságra hívunk mindenkit Ófalu valamennyi közösségével összefogva! Október 14-én szombaton, 12 órakor indul a felvonulás innen a Szent József Háztól zenekarral, táncosokkal. 1/2 3-tól népi játszóházat tartunk a Kenderkóccal és az Ezüsthegyi Könyvtárral, de lesz szőlőpréselés, irodalmi beszélgetés, parasztolimpia és eszem-iszom. 1/2 6-kor kezdetét veszi a bolondlakodalom, majd táncházzal várunk mindenkit 10 óráig! Egy tálca süteményt mindenkitől köszönettel fogadunk.

Szeretettel várjuk a gyerekeket és fiatalokat hittan órákra. Az órák időpontjai a hirdetőtáblán (és a honlapon) megtekinthetőek. Tervezünk bérmálkozó csoportot is indítani, mely első találkozása októberben lesz, az óra időpontja a plakáton megtalálható.

Október 5-én, csütörtökön, az esti mise után felnőtt hittan lesz.

A szentmise hirdetései
Kapcsolat

Békásmegyer-Ófalui Szent József
Plébánia

Plébániai iroda: 1038 Budapest, Templom utca 18.
Hivatali órák:
Hétfő: 10:00–12:00
Kedd: 14:00–18:00
Péntek: 14:00–18:00
Telefon: +36 1 454 0571
E-mail: bekaspleb@communio.hu
Kórházlelkészség (éjjel-nappal hívható):
+36 1 213 9620

Szent József Plébánia számlaszáma:
OTP 11703006 – 20040187