Május 10-16.

Május 10-én hétfőn a felsősök, illetve a gimnazisták is visszatérhetnek az iskolákba, így a gimis, illetve az egyetemista korosztály hittanos alkalmai is újraindulnak a plébánián, valamint egy héttel később (máj. 17.) a felsősöknek is lesz már hittanórájuk! (Pünkösdhétfőn nem lesznek hittanok!)
Felnőtt hittan május harmadik csütörtökén lesz az esti mise után először, majd pedig június első csütörtöki napján (dátum szerint: május 20., júni 3.). Június 17-én az elsőáldozók próbája miatt nem lesz felnőtt hittan.

Május 15-én kerül megrendezésre ismét az Elő Rózsafüzér zarándoklat, melyhez Csillaghegyen, valamint a Kövi Szűz Mária-templomnál is lehet csatlakozni – részletek a hirdetőtáblán.

Május 24-én, szeretettel hívják és várják a szervezők, a plébánia híveit Pünkösdhétfő délelőttjén Mária-remetére, a már ismert Karizmák ünnepére. Idén nagyon visszafogottan, csak a szabadtéri oltárnál lesznek a programok. Érthető okokból a hálaadás mellett a NEK eseményét szeretnénk az odalátogatók felé közvetíteni.
Program:
10:00 – 11:00: KIÁRASZTOM RÁTOK ATYÁM ÍGÉRETÉT! (Lk 24,49) Szentlélek-hívás és tanúságtételek Buzdítás: Mohos Gábor segédpüspök, Kunszabó Zoltán diakónus Dicsőítés: Csiszér László és az Új Jeruzsálem zenekar
11:00 – 11:45: NEK tájékoztató kerekasztal formában.
12:00: Ünnepi szentmise, főcelebráns Dr. Erdő Péter bíboros, prímás atya, Főegyházmegyénk főpásztora.
Fölhívjuk a kedves Testvérek figyelmét, hogy szabadtéren gyónási lehetőséget is biztosítunk. Idén sátrakat és egyéb programokat a pandémia miatt nem rendezünk. A szeretetvendégség is elmarad.

Május 25-én, kedden reggel 7:00-i szentmise helyett, este 18:00-kor igeliturgia lesz.

Az idei első szentáldozáshoz való járulás templomunkban június 27-én, a délelőtt 9 órás szentmisén lesz.

A szentmise hirdetései
Kapcsolat

Békásmegyer-Ófalui Szent József
Plébánia

Plébániai iroda: 1038 Budapest, Templom utca 18.
Hivatali órák:
Hétfő: 10:00–12:00
Kedd: 14:00–18:00
Péntek: 14:00–18:00
Telefon: +36 1 454 0571
E-mail: bekaspleb@communio.hu
Kórházlelkészség (éjjel-nappal hívható):
+36 1 213 9620

Írjon nekünk!