Június 10-16.

Június 11-én kedden és 12-én szerdán igeliturgiák lesznek.

A Békásmegyeri Keresztény Nemzeti Kör szeretettel vár mindenkit a soron következő KNK-estre. Időpont és hely: 2024. június 15. szombat este 19:00, a Békásmegyeri Szent József plébánia nagyterme. Az előadó: Archimédesz Szidiropulosz Az előadás címe: A Görög Trianon, hogyan bánt el Kemál Mustafa az anatóliai görögséggel. Utána kötetlen beszélgetés az előadóval. Kérem, aki teheti hozzon egy-egy tál sütit, vagy egyéb finomságot és italt. Természetesen jókedvet is.

A Tamás utcai urnatemetőben több mint 20 éve elbontották a haranglábat és elvitték a harangot, azóta hangszórón keresztül, felvételről harangoznak. Idén a plébánia az Óbor-kör Egyesülettel együtt pályázott egy új lélekharang öntésére és felállítására. Az eddigi adományok azonban még nem fedezik a teljes költséget. Kérnénk a kedves híveket, ha tehetik, adakozzanak a kihelyezett gyűjtődobozba! Lehetőség van borítékban, névvel ellátva adakozni, vagy név nélkül csak a pénzt bedobva. Az adományozók nevét a haranglábon emléktáblán hirdetjük majd. Borítékot és tollat, a doboz mellett találnak. Ezen felül lehetőség van online adományozni, az oborkor.hu oldalon keresztül. Köszönjük az adományokat!

Divékyné Ágota testvérünk hozta nekünk az Adoremust és az Új Ember újságot, de a továbbiakban vállalni ezt nem tudja, eddigi szolgálatáért nagy hála, viszont szükség lenne önként jelentkezőre, aki is ezt a feladatot átvenné az elkövetkezendőkben.

A szentmise hirdetései
Kapcsolat

Békásmegyer-Ófalui Szent József
Plébánia

Plébániai iroda: 1038 Budapest, Templom utca 18.
Hivatali órák:
Hétfő: 10:00–12:00
Kedd: 14:00–18:00
Péntek: 14:00–18:00
Telefon: +36 1 454 0571
E-mail: bekaspleb@communio.hu
Kórházlelkészség (éjjel-nappal hívható):
+36 1 213 9620

Szent József Plébánia számlaszáma:
OTP 11703006 – 20040187