November 28-december 4.

Ma, a szentmisék után az Art Classic Harangegyüttes ad koncertet templomunkban. Mindenkit szeretettel várunk!

A Karitász javára gyűjtött pénzadományukat, mely 159 150 Ft volt, nagyon szépen köszönjük és már továbbítottuk az Egyházmegyének.

Hétfőtől – péntekig a roráté szentmisék, hajnali 6:00-kor kezdődnek. Így hétköznap esti liturgiák nem lesznek!

Kedves Testvérek! A karitász csoport idén is meghirdeti a „Szegények karácsonya” gyűjtést! Csak tartós élelmiszereket kérünk. Amennyiben, valakinek ezt nehéz megoldania, akkor kérjük szépen a Szent Antal perselybe dobják be adományaikat! Az élelmiszerekből csomagokat készítünk, és az egyházközségünkben élő rászoruló testvéreinknek juttatjuk el. Le lehet adni a sekrestyében, vagy a plébánián az iroda nyitva tartási idejében. Előre is köszönjük nagylelkű adományaikat!

A Szent László Társulat 19. alkalommal tart adománygyűjtést külhoni magyar gyermekotthonok, rászoruló családok és külhoni magyar iskolák és óvodák részére. Kérem, ha tudják tárgyi adományok helyett anyagiakkal támogassák a gyűjtést december 12-ig. Ezzel kapcsolatos plakát a hirdetőtáblán található. További információk: szentlaszlotarsulat@gmail.com, illetve a Szent László Társulat Facebook oldalán. Előre is köszönjük támogatásukat!

December 10-én, szombaton 8:00-tól nagytakarítás lesz. Minden segítő kézre szükségünk van, hogy méltón ünnepelhessük Jézus születésnapját!

Közeledik az év vége, mikor is egyházi hozzájárulásunkkal támogathatjuk templomunk, plébániánk kiadásait. Megtehetjük ezt irodaidőben a plébánián, vagy a sekrestyében, illetve átutalással. Számlaszámunk: 11703006-20040187

Már kapható Új Ember asztali, fali és zsebnaptár, valamint Kalendárium a sekrestyében!

A szentmise hirdetései
Kapcsolat

Békásmegyer-Ófalui Szent József
Plébánia

Plébániai iroda: 1038 Budapest, Templom utca 18.
Hivatali órák:
Hétfő: 10:00–12:00
Kedd: 14:00–18:00
Péntek: 14:00–18:00
Telefon: +36 1 454 0571
E-mail: bekaspleb@communio.hu
Kórházlelkészség (éjjel-nappal hívható):
+36 1 213 9620

Szent József Plébánia számlaszáma:
OTP 11703006 – 20040187