November 22-28.

Ma minden szentmisén, a Karitász javára van gyűjtés! A 18:00-kor kezdődő szentmisét ✝ Varga Gábor atyáért mutatjuk be.

A Szent Erzsébet napi Egyházmegyei körlevél a hirdetőtáblán olvasható!

November 22-én hétfőn a hittanórák elmaradnak!

November 23-án, kedden 17.00-tól várjuk szeretettel mindazokat, akik jó hangulatban, közösségben szeretnék elkészíteni családjuk adventi koszorúját. Nagyon szép koszorúk szoktak készülni, érdemes lesz eljönni. Alap kellékekről gondoskodunk, csak díszítést kell hozni, egyéni ízlés szerint. A jó hangulat mellett lesz forralt bor, tea és a kisebbeknek kézműves foglalkozás. A program a plébánia udvarán lesz-szabadtéren, meleg öltözet javasolt.

A  Szent László Társulat karácsonyi ajándékgyűjtést hirdet határon túli magyar gyermekotthonok, árvaházak és rászoruló magyar családok részére. Várunk tartós édesség, tisztálkodási szer, tartós élelmiszer és pénzbeli adományokat december 5-éig. Ezzel kapcsolatos részletek a bejáratnál található a plakáton olvasható.

A sekrestyében kapható Szent Teréz Anya elmélkedéseiből készült imakönyv 500 Ft-ért. Ennek bevételét karitatív célokra használják fel, amint látható, a templomunk kerítése is ebből a forrásból szépült meg. Andrási Zoltán és Bartek Dániel tanár urak, szeretetből festették le. Isten áldja meg Őket! Azzal tudjuk megköszönni munkájukat, ha megvásároljuk a könyveket!

Új Ember asztali-, fali- és zsebnaptár, valamint az Új Ember   Kalendárium  kapható a sekrestyében.

Közeledik az év vége, mikor is egyházi hozzájárulásunkkal támogathatjuk templomunk, plébániánk kiadásait. Megtehetjük ezt  irodaidőben a plébánián, vagy a sekrestyében, illetve átutalással. Számlaszámunk: 11703006-20040187

A szentmise hirdetései
Kapcsolat

Békásmegyer-Ófalui Szent József
Plébánia

Plébániai iroda: 1038 Budapest, Templom utca 18.
Hivatali órák:
Hétfő: 10:00–12:00
Kedd: 14:00–18:00
Péntek: 14:00–18:00
Telefon: +36 1 454 0571
E-mail: bekaspleb@communio.hu
Kórházlelkészség (éjjel-nappal hívható):
+36 1 213 9620

Szent József Plébánia számlaszáma:
OTP 11703006 – 20040187